Przed wizytą w gabinecie medycyny estetycznej

Co zrobić kiedy za dużo znaczy niezdrowo?

Przed wizytą w gabinecie medycyny estetycznej Pierwsza wizyta w gabinecie medycyny estetycznej to przede wszystkim rozmowa z lekarzem medycyny estetycznej. Przemyśl jakie pytania chcesz zadać podczas pierwszej konsultacji, zastanów sie z jakim problemem estetycznym do nas przychodzisz. Podczas konsultacji Zostanie przeprowadzony wywiad lekarski, dotyczący Twojego stanu zdrowia. Celem takiego wywiadu jest określenie stanu zdrowia, prawidłowe […]

Przed wizytą w gabinecie medycyny estetycznej

Pierwsza wizyta w gabinecie medycyny estetycznej to przede wszystkim rozmowa z lekarzem medycyny estetycznej. Przemyśl jakie pytania chcesz zadać podczas pierwszej konsultacji, zastanów sie z jakim problemem estetycznym do nas przychodzisz.

Podczas konsultacji

Zostanie przeprowadzony wywiad lekarski, dotyczący Twojego stanu zdrowia. Celem takiego wywiadu jest określenie stanu zdrowia, prawidłowe zakwalifikowanie do zabiegu i wykluczenie ewentualnych przeciwwskazań.

O co będzie pytał Cię lekarz?

Aby uniknąć niepotrzebnego stresu, że nie pamiętasz jaki lek lub suplement przyjmujesz spisz go na kartce, to będzie bardzo pomocne podczas konsultacji. Przed zabiegami laserowymi spisz kosmetyki które stosujesz. Czasem substancje obecne w kremach lub suplementach działają fotouczulająco i zabiegi laserowe mogą być przeciwwskazane.

Gabinety medycyny estetycznej odpowiadą za piękno swoich Pacjentów, ale to Twoje bezpieczeństwo jest dla nas najważniejsze.