Fibryna bogatopłytkowa PRF

Czyli wszystko co powinnaś wiedzieć o tym zabiegu

ANGEL SYSTEM™ jest najnowocześniejszym systemem do przygotowania koncentratu osocza bogatopłytkowego, które można dokładnie dopasować do konkretnych potrzeb terapeutycznych pacjenta. Dzięki możliwości kontroli poziomu płytek krwi, neutrofili i erytrocytów w PRP, pozwala na dobranie stężenia i dostosowanie żądanej kompozycji PRP do indywidualnych wskazań i potrzeb.

O zabiegu

Fibryna bogatopłytkowa PRF - Czym jest? Do czego służy?

To zabieg wskazany w celu regeneracji oraz stymulowania skóry do przebudowy. Świetnie sprawdza się w przypadku Pacjentów z zanikami tkankowymi, głębszymi zmarszczkami oraz u osób oczekujących naturalnych, delikatnych efektów wolumetrycznych bez dodawania dużej objętości na twarzy.

Na czym polega zabieg?

Pobieramy krew Pacjenta, następnie w specjalnym zestawie przygotowujemy preparat autologiczny i podajemy go na danym obszarze zabiegowym, techniką dobraną indywidualnie do Pacjenta.

Jakie efekty uzyskujemy?

Regeneracja skóry na najwyższym poziomie, przyspieszenie gojenia, uwalnianie czynników wzrostu oraz cytokin stymuluje komórki do produkcji kolagenu oraz elastyny. Skóra jest odświeżona, napięta, bardziej elastyczna.

To autologiczny, czyli uzyskany z krwi Pacjenta delikatny wypełniacz.

Jaka jest różnica między fibryną a osoczem bogatopłytkowym?

Osocze bogatopłytkowe to zabieg wykorzystywany w celu regeneracji, odnowy przebudowy  i odmłodzenia zmęczonej skóry. W przypadku fibryny bogatopłytkowej dodatkowo mamy efekt przebudowy w przypadku głębokich zmarszczek oraz lekki efekt wolumetryczny.

Zabiegi zarówno osoczem i fibryną bogatopłytkową to leczenie skóry mające na celu ich regenerację oraz fantastyczne metody stymulujące skórę, leczenie w duchu smart aging.

Fibryna ze względu na większą gęstość produktu daje dłuższe uwalnianie czynników pobudzających komórki do przebudowy.

Każdy człowiek nosi w sobie piękno, nie
pozwólmy, aby zbladło z upływem czasu.

Jesteś zainteresowana/y ?

Sprawdź ceny zabiegów z toksyny botulinowej lub zapisz się na bezpłatną konsultacje!

Serdecznie zapraszam, dr. Zajączkowska

WASZE OPINIE