Lipoliza iniekcyjna

Czyli wszystko co powinnaś wiedzieć o tym zabiegu

Lipoliza iniekcyjna to nowoczesna metoda leczenia miejscowych otłuszczeń ciała. W gabinecie stosujemy tylko przebadane, certyfikowane produkty , takie jak Aqualyx. To preparat mikrożelatynowy o działaniu adipocytolitycznym. Aqualyx wstrzyknięty w tkankę tłuszczową powoduje degradację komórek tłuszczowych, następnie produkty przemiany metabolizmu tłuszczów transportowane są do wątroby i wydalane z organizmu przez nerki.

O zabiegu

Lipoliza iniekcyjna - Do czego służy? Jak przebiega?

Najlepsze efekty osiągalne są u pacjentów z odpowiednią wagą lub lekką nadwagą z miejscowym nagromadzeniem tkanki tłuszczowej, które nie ulegają redukcji pomimo diety i ćwiczeń. To wspaniały zabieg modelujący sylwetkę.

Przed zabiegiem wykonuje się pomiary antropometryczne oraz dokumentację fotograficzną. Zabieg polega na podaniu preparatu bezpośrednio do tkanki tłuszczowej poprzez iniekcje (zazwyczaj 2 iniekcje) przy zastosowaniu specjalnie do tego celu przygotowanych igieł. Zabieg przeprowadzany techniką intralipoterapii jest praktycznie bezbolesny, do roztworu dodawane jest znieczulenie, zabieg trwa około 30min.

Częstotliwość zabiegów ustala się indywidualnie w zależności od obszaru , zwykle są to 3 zabiegi w odstępach około 3-4 tygodniowych.

Każdy człowiek nosi w sobie piękno, nie
pozwólmy, aby zbladło z upływem czasu.

Jesteś zainteresowana/y ?

WASZE OPINIE