O Mnie

Absolwentka wydziału lekarskiego Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. Specjalista medycyny rodzinnej. Z wyróżnieniem ukończyła trzyletnią Podyplomową Szkołę Medycyny Estetycznej Polskiego Towarzystwa Lekarskiego działającą we współpracy z Międzynarodowym Stowarzyszeniem Medycyny Estetycznej (UIME) w Paryżu uzyskując tytuł Lekarza medycyny estetycznej. Swoją wiedzę z zakresu medycyny estetycznej ciągle pogłębia uczestnicząc w wielu międzynarodowych kongresach i sympozjach lekarskich między innymi w Paryżu, Nicei oraz we Włoszech.

Doświadczenie

Doświadczenie zawodowe zdobyła pracując z wybitnymi lekarzami medycyny estetycznej, ale przede wszystkim z Pacjentami. Pracowała w jednej z największych klinik medycyny estetycznej w Warszawie, nabywając ogromne doświadczenie zwłaszcza w dziedzinie laseroterapii. 

W swojej pracy bardzo dużą wagę przywiązuję do naturalnego efektu, wydobyciu z Pacjenta naturalnego piękna, kompleksowo dbając o kondycję skóry.

Pacjenci nie tylko cenią sobie, że dba o ich naturalny wygląd, lecz także w sposób holistyczny zajmuje się ich zdrowiem. Specjalizuję się w technikach łączonych laseroterapii, zaawansowanych zabiegach iniekcyjnych.

Prywatnie jest miłośniczką własnej profesji, uwielbia podróże, sport, zdrową kuchnię i dobrą muzykę.

Każdy człowiek nosi w sobie piękno, nie
pozwólmy, aby zbladło z upływem czasu.

Skontaktuj się ze mną!

Masz pytania? Napisz do mnie lub zadzwoń.

WASZE OPINIE

Follow me on Instagram

Odwiedź mój profil na instagramie @dr_zajaczkowska i bądź na bieżąco!