Wypełniacze

Czyli wszystko co powinnaś wiedzieć o tym zabiegu

Wypełniacze na bazie kwasu hialuronowego to jedna z najpopularniejszych i najbezpieczniejszych metod, które pozwalają odzyskać skórze sprężystość, jędrność. Kwas hialuronowy ma zdolność do wiązania bardzo dużej ilości cząsteczek wody, dzięki temu znikają niedoskonałości i zmarszczki, a twarz odzyskuje młody i pełen blasku wygląd. To mało inwazyjny zabieg, dający natychmiastowe rezultaty. Wypełniacze poprawiają wygląd skóry, dodatkowo także stymulują produkcję nowego kolagenu.

O zabiegu

Zabieg z użyciem wypełniaczy - Czy jest dla Ciebie? Jak się go wykonuje? Przeczytaj poniżej!

Wypełnienia zmarszczek dokonuje się przez podskórne iniekcje w odpowiednie obszary i na konkretne głębokości skóry. Stosuje się preparaty indywidualnie dopasowane do struktury tkanki danej warstwy skóry. Zapewnia to poprawę objętości i jędrności skóry poprzez odpowiednie podnoszenie zwiotczałych tkanek. Działanie takie likwiduje widoczne objawy starzenia. W naszym gabinecie stosujemy tylko preparaty certyfikowane o najwyższym profilu bezpieczeństwa., zawierające znieczulenie, zapewniające najwyższy komfort zabiegu.

Kwas hialuronowy wstrzykiwany do tkanek ze względu na podobieństwo do kwasu hialuronowego występującego naturalnie w skórze ulega procesom biodegradacji (enzymatycznemu rozkładowi), efekty zabiegu nie są stałe, utrzymują się około 7-18 miesięcy w zależności od zastosowanego preparatu.

Każdy człowiek nosi w sobie piękno, nie
pozwólmy, aby zbladło z upływem czasu.

Jesteś zainteresowana/y ?

WASZE OPINIE