Mezoterapia

Czyli wszystko co powinnaś wiedzieć o tym zabiegu

Mezoterapia igłowa to najlepszy sposób na dogłębne nawilżenie skóry, wprowadzany jest kwas hialuronowy, witaminy, aminokwasy, peptydy biomimetyczne, czynniki wzrostu, stymulatory tkankowe bezpośrednio do skóry. Nawilżona skóra jest pełna blasku, odżywiona, promienieje. Odzyskuje utracone napięcie, poprawia się jej jędrność.

O zabiegu

Zabieg mezoterapii - Czy jest dla Ciebie? Na czym polega? Przeczytaj poniżej!

Zabieg polega na podawaniu małych ilości substancji leczniczej punkt po punkcie na określonym obszarze ciała za pomocą iniekcji. Mezoterapię najczęściej stosujemy na skórę twarzy, okolicę oczu, szyję, dekolt, dłonie, skórę owłosioną głowy.  Przed zabiegiem nakładane jest znieczulenie w postaci kremu, aby zapewnić najwyższy komfort Pacjentowi.

Już po pierwszym zabiegu widać poprawę wyglądu skóry. Jednak najlepsze efekty przynosi wykonanie serii kilku zabiegów. Ilość zabiegów oraz ich intensywność uzależniona jest od stanu skóry oraz oczekiwań pacjenta. W intensywnej fazie zaleca się wykonanie ok. 4 zabiegów w odstępach 2-3 tygodniowych. W fazie podtrzymującej zaleca się 2-3 serie w roku.

Każdy człowiek nosi w sobie piękno, nie
pozwólmy, aby zbladło z upływem czasu.

Jesteś zainteresowana/y ?

WASZE OPINIE