Osocze angel system

Czyli wszystko co powinnaś wiedzieć o tym zabiegu

ANGEL SYSTEM™ jest najnowocześniejszym systemem do przygotowania koncentratu osocza bogatopłytkowego, które można dokładnie dopasować do konkretnych potrzeb terapeutycznych pacjenta. Dzięki możliwości kontroli poziomu płytek krwi, neutrofili i erytrocytów w PRP, pozwala na dobranie stężenia i dostosowanie żądanej kompozycji PRP do indywidualnych wskazań i potrzeb.

O zabiegu

Osocze angel system - Czym jest? Do czego służy?

Angel System™ to obecnie najnowocześniejszy, w pełni skomputeryzowany separator produkujący wysoko stężony koncentrat bogatopłytkowy HD PRP, umożliwiający skoncentrowanie płytek krwi  od 5 do 14 razy wartości bazowej (powyżej 2 500 000 płytek w 1µl), z funkcją redukcji hematokrytu oraz pozwalający na indywidualne określenie ilości przetwarzanej krwi. Dzięki temu charakteryzuje się bardzo wysoką efektywnością. Zazwyczaj wykonuje się jeden zabieg w procedurze, a nie jak dotąd minimum trzy zabiegi w serii. 

Magiczna moc wysoko stężonego osocza bogatopłytkowego – PRP HD

Zabieg osoczem bogatopłytkowym, potocznie zwany „wampirzym liftingiem” rekomendowany jest Pacjentom w celu zniwelowania oznak starzenia, redukcji wiotkości skóry, drobnych zmarszczek , poprawy napięcia skóry. Bardzo często PRP HD łączymy w procedurach z laserami ablacyjnymi lub dermapenem w leczeniu blizn potrądzikowych, blizn chirurgicznych, rozstępów. To świetny zabieg dla osób zmagających się z łysieniem androgenowym, w celu zahamowania wypadania włosów.

Jak wygląda zabieg?

Podczas zabiegu z wykorzystaniem separatora komórkowego Angel pobierana jest krew pacjenta, następnie w sterylnych warunkach uzyskiwany jest koncentrat osocza bogatopłytkowego, który podajemy tradycyjną techniką mezoterapii w obszarach poddawanych zabiegowi. Zagęszczone osocze po wstrzyknięciu w skórę uwalnia czynniki wzrostu, które pobudzają komórki do produkcji kolagenu oraz elastyny. Wstrzyknięte w okolicy blizn pourazowych, potrądzikowych stymulują skóre do przebudowy, a w okolicy skóry owłosionej głowy pobudzają mieszki włosowe i redukują ich wypadanie.

Jak wygląda skóra po zabiegu?

Po zabiegu podania osocza bogatopłytkowego na obszarze zabiegowym bezpośrednio po procedurze widoczne są niewielkie depozyty, które znikają w ciągu kilku godzin. Mogą, choć nie zawsze pojawić się niewielkie siniaczki, które szybko się wchłaniają. Gdy łączymy zabieg osocza z mikronakłuwaniem, laserem ablacyjnym to bezpośrednio po wstrzyknięciu osocza bogatopłykowego i wykonaniu lasera, nakładana jest maska z osocza ubogopłytkowego, w celu przyspieszenia gojenia skóry, lepszego efektu pozabiegowego.

Dlaczego taka cena zabiegu?

Angel System™ to komputerowy separator krwi  z certyfikatem medycznym, który pozwala uzyskać wysoko stężony koncentrat czynników wzrostu i płytek krwi HD PRP z możliwością regulacji poziomu hematokrytu. System Angel pozwala uzyskać od 2,5 do 3,5 miliona płytek.

Angel System™ pozwala na jednoczesny zabieg na wielu obszarach. Cena zabiegu uwarunkowana jest kosztem jednorazowego zestawu w pełni jałowego, sterylnego i zamkniętego. Koszt poddawania zabiegom poszczególnych powierzchni z osobna tańszymi manualnymi systemami może być mniejszy, ale jeśli pacjent ma zamiar odmłodzić jednocześnie twarz, szyję, dekolt, ręce czy każdą inną okolicą ciała w tym również skórę głowy dla terapii wypadających włosów system Angel okazuje się bardziej ekonomiczny, tym bardziej, że efekty pozabiegowe widoczne są już po pierwszym zabiegu a nie jak w przypadku manualnych systemów po 3-4 zabiegach. 

Każdy człowiek nosi w sobie piękno, nie
pozwólmy, aby zbladło z upływem czasu.

Jesteś zainteresowana/y ?

Sprawdź ceny zabiegów z toksyny botulinowej lub zapisz się na bezpłatną konsultacje!

Serdecznie zapraszam, dr. Zajączkowska

WASZE OPINIE