Nici liftingujące APTOS

Czyli wszystko co powinnaś wiedzieć o tym zabiegu

Laser Frakcyjny ablacyjny CO2 jest od lat stosowanym urządzeniem w medycynie estetycznej, to tzw. złoty standard zabiegów odmładzających skórę twarzy, redukcji blizn potrądzikowych oraz usuwania zmian skórnych.

Nici liftingujące APTOS

Nici liftingujące APTOS - Czym jest? Do czego służy?

To zabieg wskazany w celu regeneracji oraz stymulowania skóry do przebudowy. Świetnie sprawdza się w przypadku Pacjentów z wiotką skórą, głębszymi zmarszczkami oraz u osób oczekujących uniesienia opadających tkanek.

Dlaczego nici liftingujące?

To specjalistyczne nici liftingująco odmładzające, zapewniające lifling skóry bez skalpela. Wykonane z wchłanialnego materiału na bazie kwasu polimlekowego, kaprolaktonu oraz kwasu hialuronowego, substancje te pobudzają fibroblasty do produkcji kolagenu i elastyny. To nici które na swoim przebiegu posiadają mikronacięcia, dzięki którym zakotwiczają się w skórze pozwalając na lifting i uniesienie wiotkich tkanek. Produkt najwyższej jakości, opatentowany i stworzony przez chirurgów plastyków. Najbardziej zaawansowana technologia do liftingu skóry bez skalpela dająca szybkie rezultaty. 

Jak wygląda zabieg?

Przed zabiegiem zalecana jest konsultacja podczas której dobierane są odpowiednie dla skóry i potrzeb Pacjenta nici.

Podczas procedury zabiegowej bardzo ważna jest sterylność oraz bardzo duża precyzja, aby uzyskać oczekiwane efekty. Wykonywany jest rysunek, który pozwala na uzyskanie najlepszego efektu. Pacjent zostaje znieczulony miejscowo w obszarze na którym wykonywany będzie zabieg. Bezpośrednio po implantacji może wystąpić niewielki obrzęk oraz siniaki które znikają w przeciągu kilku dni. Zalecamy stosować opaskę pozabiegową zwłaszcza jeśli obszarem zabiegowym był owal twarzy. Efekt widoczny jest od razu po zabiegu, na ostateczne efekty czekamy około miesiąca, czas utrzymywania się nici w skórze to około 24 miesiące, jednak przebudowana i zastymulowana zabiegiem skóra odpłaca się swoim wyglądem jeszcze przez lata po zabiegu. 

Każdy człowiek nosi w sobie piękno, nie
pozwólmy, aby zbladło z upływem czasu.

Jesteś zainteresowana/y ?

Sprawdź ceny zabiegów z toksyny botulinowej lub zapisz się na bezpłatną konsultacje!

Serdecznie zapraszam, dr. Zajączkowska

WASZE OPINIE